Ładowanie... (0%)

Co oferujemy w systemach Automatyki Budynkowej

Qosnet Sp. z o.o. to firma specjalizująca się między innymi w kompleksowej realizacji zleceń z branży automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Zakres naszych usług obejmuje projektowanie i wdrażanie systemów automatyki przemysłowej w zakresie maszyn przemysłowych, BMS – systemów zarządzania budynkami (inteligentne budynki) i zrobotyzowanych stanowisk funkcjonalnych (np. stanowiska spawalnicze, lakiernicze). Działamy kompleksowo dostarczając klientowi: maszyny i urządzenia, elementy i podzespoły takie jak sterowniki, elementy pneumatyki i hydrauliki, elementy elektryczne, okablowanie, a także inne składniki systemu: stacje robocze, serwery, elementy sieci komunikacyjnej. Dodatkowo zajmujemy się modernizacją oraz serwisem maszyn i urządzeń.
 W naszej pracy stawiamy na nowoczesne rozwiązania i na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w nauce ściśle współpracując z Politechniką Poznańską, dlatego przy realizacji każdego powierzonego zadania, drobiazgowo opisujemy zakres funkcjonalności i potrzeb. Zawsze proponujemy najlepsze rozwiązania, dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

 Zakres oferty:

segmento-targetклассноломзарегистрироваться в айклаудепродвижение сайта раскрутка бренда этоfr.sunnic.xyztrip review websites

Copyright © 2014: Qosnet.pl - All rights reserved.
created by: Artmask group