Ładowanie... (0%)
Slide background

IT Medical Solutions

Rozwiązania specjalnie dla Ciebie

IT Business Support

DIGI System

IT Development Service

Profesjonalne rozwiązania dedykowane dla Twojej firmy

zacznij działać efektywniej!

Bez względu na specyfikę branży, w jakiej działasz, przeprowadzimy Ciebie przez skomplikowane narzędzia i procedury. Najwyższy czas, aby Twoja firma zaczęła działać stabilnie i efektywnie. Z nami w krótkim czasie zauważysz szybki rozwój oraz zaczniesz generować coraz wyższe zyski. Dzięki nam otrzymasz znakomitą jakość usług w całym cyklu współpracy. Nie spoczywamy na laurach, gwarantujemy Tobie i Twojej firmie ciągły rozwój oferty dostosowany do Twoich potrzeb. A to wszystko dzięki naszej otwartości i życzliwości dla Klientów, stosowaniu uznanych i sprawdzonych technologii, a także respektowanie zaleceń producentów i wymaganych norm.
Wysokie kompetencje i kultura osobista personelu firmy, to gwarancja sukcesu realizowanych projektów. Wzajemny szacunek i lojalność współpracowników oraz ich świadomy udział w rozwoju firmy, to cechy budujące prawdziwy Dream Team, dzięki, któremu realizujemy rzeczy niemożliwe od ręki, a cuda w 5min. Klienci mówią o nas: kreatywni, zdeterminowani, rzetelni. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, a Twoja praca stanie się jeszcze przyjemniejsza.

IT Development Service

Efektywne rozwiązania IT dla dużych firm, korporacji i instytucji

Robimy to najlepiej

Nie będziemy owijać w bawełnę, tu liczą się konkrety! iSCSI, FCoE, PoE, Virtual SAN, Virtual LAN, MetroCluster, Disaster Recovery, WLAN, RAID 0-50, Data Protection, wszystkie te i inne terminy znamy i WIEMY co z nimi zrobić!

IT Business Support

Efektywne rozwiązania IT dla małych i średnich firm

Własny dział IT

Stwórz z nami swój własny dział IT i zacznij działać efektywniej! Pokażemy Ci, że IT jest proste, a Twoja praca stanie się przyjemniejsza.

IT Medical Solutions

Efektywne rozwiązania IT dla szpitali i sektora medycznego

Wyspecjalizowani

Zdajemy sobie sprawę, że instytucje takie jak szpitale wymagają szczególnej uwagi. Dlatego w oparciu o nasze doświadczenie realizujemy projekty kompleksowo, odpowiadając na indywidualne potrzeby Klienta. Bezpieczeństwo danych osobowych, E-zdrowie i obieg dokumentów, to dopiero skrawek naszych możliwości.

E-Zdrowie

Autorski system E-Zdrowie

Jedyni w Polsce

E-Zdrowie, to autorski system do zarządzania i komunikacji lekarz-pacjent, która odbywa się w 100% online

DIGI SYSTEM

Technologia Digital Signage

Jesteśmy o dwa kroki dalej

Rozwiązania dedykowane przede wszystkim dla sieci handlowych i galerii. Zaawansowany system interaktywnego marketingu Digital Signage. To coś więcej niż standardowy POS. Zapewniamy interakcje z Klientem, poprzez inteligentne i nowatorskie systemy. Wirtualne przymierzalnie, rozpoznawanie wieku, płci i emocji to dla nas chleb powszedni.

BMS

Systemy Automatyki Budynkowej

Jesteśmy o dwa kroki dalej

Rozwiązania dedykowane przede wszystkim dla

Audyty

Audyty ochrony danych osobowych oraz IT

W zgodzie z prawem

Niewiele osób wie, jak ważna i bardzo skomplikowana jest ochrona danych osobowych. Jednak zgodnie z prawem polskim, każda instytucja i firma zatrudniająca choćby jedną osobę ma obowiązek w odpowiedni sposób chronić dane swoich pracowników i klientów. Zgłoszenie bazy do GiODO, to dopiero początek. Nieposiadanie i przestrzeganie odpowiedniej polityki ochrony danych osobowych grozi wielotysięcznymi karami, a nawet więzieniem.

лобановский александр харьковинтернет реклама ценыалександр лобановский харьковurlthe peter and paul fortressnyikas.xyz

Copyright © 2013: Qosnet.pl - All rights reserved.
created by: Artmask group